Занимливости

Детал на фотографијата на свадбата многу ја расплакал – Невестата на неа ја гледа својата ќерка, но тоа не е возможно (ВИДЕО)

Марфи „Тоти“ на Таде деновиве ќе го прославеше вториот роденден. За жал, несреќното дете пред неколку месеци трагично го загуби...

„Најкул мајка“ ја извлече ќерката (5) од градинка за да ја однесе на фризер: „Ова е прекрасен спомен“

„Најкул мама“, Деми Луси Меј Ингман, предизвика бурни реакции на социјалните мрежи откако сподели со корисниците дека нејзината ќерка Мод...