Сите мислеле дека му е баба, а таа му е сопруга – Сега цел свет ги осудува затоа што донесле бизерна одлука

Шерил Мек Грегор и Каран МекКен станаа вирални кога на социјалните мрежи објавија дека би сакале да станат родители. Нивната приказна е снимена во далечната 2012 година во ресторан за брза храна каде што се запознале. Каран тогаш имаше само 15 години. Тие се поврзале подоцна, осум години подоцна кога ја видел како работи во бутик.

Набрзо станаа пар, почнаа да излегуваат, а на интернет се сензација поради огромната разлика во години. Тие се венчаа во 2021 година, а тој ја запроси пред камера. Во живо присуствуваа 20.000 луѓе и тоа беше поради желбите на нивните фанови. Сето ова не би било необично доколку таа немаше 62 години, а тој само 25 и не сакаа да го имаат своето прво дете заедно. Нивните обожаватели сметаат дека оваа намера е бизарна.

Рекоа дека претпоставувам дека не можат да се грижат за дете само поради нивната возраст , што? Имам повеќе енергија од половина од луѓето кои сега се грижат за бебиња и не го гледам тоа како проблем – искрено вели таа, пренесува Дејли Стар.

Таа не може да има повеќе деца, па размислуваат да посвојат или да најдат сурогат мајка, а веќе разговарале со три жени. Исто така, таа има седум деца, а многумина веруваат дека искористува помлад маж