Сопругата на арапскиот милјардер открива како живее! Богатата домаќинка открива како и поминуваат деновите – Живеам за тоа да ги трошам неговите пари!

Соди, сопруга на милионер, е жената која најмногу сака да ги троши парите на својот богат сопруг на бакханалија. Од кога ги отвори очите размислуваше на што ќе потроши што повеќе пари, а сега реши да ги открие деталите за тоа на социјалните мрежи . Таа откри дека деновите ги поминува средувајќи ја косата и ноктите и дека кога е дотерана сака богат оброк. Нејзиниот сопруг Џамал ​​редовно и дава пари за трошење за да финансира луксузен начин на живот, пишува „The Sun“.

Во една од последните снимки на Тик Ток, Соди опиша една од нејзините вечери. Таа го поминала пиејќи коктели од 24-каратно злато со раскошен оброк, а сето тоа го платил нејзиниот сопруг. Таа објави клип со натпис: Третманот со принцезата е она што ми треба.

Ова е ден од животот на богата домаќинка која живее во Дубаи. Се разбудивме утрово и Џамал ​​рече дека ќе биде зафатен со работа, па ми даде малку пари и секако отидов во салон за убавина. Му се допаѓа кога се грижам за себе и ги трошам неговите пари на мојот изглед. Избрав супер едноставен дизајн на нокти и тој потоа дојде да ме земе. Ми рече да си ја средам косата и додека тој работи друга работа. После тоа ми кажа дека сака да ме изненади, па се вративме дома и се пресоблековме – вели таа во видеото.

Во видеото, таа подоцна покажа обетки за кои вели дека Џамал ​​ги дизајнирал специјално за неа, бидејќи, како што вели, тој само сака да ја разгалува. Потоа Џамал ​​ја однел во скап ресторан каде нарачале коктели со 24-каратно злато. Џамал ​​дури најмил пејачка да ја пее нејзината омилена песна.

На вечера јадевме салати, ракчиња, филе мињон и тирамису. Секако, Џамал ​​плати за сето тоа – додаде Соуди. Сето ова изгледа толку сомнително – напишал еден корисник. Ќе го оставите штом ќе остане без пари – гласи коментарот на друг корисник.