Се беше многу добро додека не го фатив како го прави ова! Инфлуенсерка доживеала ужасен одмор – Го видов покрај базент со неа!

Фиби, попозната како @phoebeavv, редовно споделува содржини за животниот стил со своите неколку илјади следбеници, а неодамна објави видео во кое откри каков бил нејзиниот најлош состанок . Таа отиде во Грција да биде со него и на почетокот работите изгледаа многу добро, а потоа се се сврти наопаку кога тој почна да флертува со друга девојка покрај базен, поради што тие двајца не ни зборуваа до крајот на патувањето. .

Неодамна отидов на состанок со маж кој го запознав преку апликација за запознавање. Буквално ни беше прв состанок и решивме да се сретнеме на аеродром и да одиме во Грција на неколку дена. Зошто да не? Млади сме и слободни – изјавила Фиби во видеото. Првите три дена им беа многу пријатни, разговорот помина добро, одлично се сложуваа и тој и беше многу смешен. Тие одеа по барови, возеа велосипеди на село, а Фиби вели дека тоа навистина и се допаднало.

Изгледаше како навистина добро момче и фантастично си поминав со него. Не беше супер романтично, затоа што сепак сме странци, но беше убаво и забавно. Но, тогаш тој уништи се кога го фатив како флертува со девојка покрај базен. Се налутив, отидов сама на плажа и таму прочитав книга и испив коктел – рекла таа.

Таа признала дека била малку повредена и по плажата отишла во кафеана каде запознала, како што вели, прекрасни девојки на кои веднаш им раскажала што се случило. Не сакајќи да се врати кај него, таа одлучи да го помине денот со тие девојки и одлично се забавуваше. Не сакаше да излезе, па отидов со нив. Само мислев дека е мојата последна ноќ и сакав да уживам во неа и да не бидам тажен. Воопшто не разговаравме на летот за дома, а прилично сум сигурна дека спиеше со девојката со која флертуваше.

Кога дојдов дома го блокирав, а потоа сфатив дека и тој ме блокираше – продолжи таа. Видеото собра повеќе од 120 илјади прегледи, а приказната им се допадна на корисниците, иако многумина рекоа дека не требало да оди во друга земја со странец.

Ова е најчудниот прв состанок досега – напишал еден корисник. Повеќето луѓе на првиот состанок само излегуваат на пијалоци или вечера – додаде друг.