На дупло помлада девојка и поклонил автомобил од 200.000 $ – Живее во луксуз, а жените лудуваат по него

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки, претходните години беше во центарот на вниманието на светските и домашните медиуми, кога беше откриено каков живот живее и колку не се грижи за многу прашања за кои постојано размислуваат „обичните“ луѓе, во нивниот секојдневен живот.

Скапа гардероба, уште поскапи автомобили и недвижнини, но и убави жени кои се неколку децении помлади од Ваки, се нешто со кое милионер се буди и спие.

Сега медиумите пишуваат што и приредил на својата нова девојка која има 28 години. Италијанскиот милионер Џанлука ја изненади својата сопруга Шерон за нејзиниот роденден, а сето тоа во договор со неговата тригодишна ќерка. Шерон го прослави својот 28 роденден, а нејзиниот сопруг на Инстаграм сподели видео на кое покажува што и приредил.

Среќен роденден љубов моја, те сакам – му напишал на Ваки, а потоа следел повик на неговата сакана. Ти благодарам за животот, за вчера, денес и утре. Ви благодариме за нашиот дом, здравје, семејство и љубов. Ти благодарам, љубов моја, за се што правиш, особено што ме натера да се чувствувам толку сакано – гласела емотивната порака на девојката Шерон.

Како што можеше да се види на видеото, тој ја изненади својата избраничка со нов автомобил, црн Range Rover, кој чини околу 200 илјади долари.