Се пофали дека една година му земала пари на момчето „по каприц“: Мажите ја мразат, но жените ја обожаваат

Се пофали дека една година му земала пари на момчето „по каприц“: Мажите ја мразат, но жените ја обожаваат Нејзиното признание предизвика вистинска лавина од различни коментари Џејни До се пофалила на Тик Ток дека една година го лаже своето момче и со измама му зема пари. Имено, Џејн открила дека веќе пет години е сопственичка на куќа, но дека во неа се вселила пред една година со своето момче.

Потоа објаснила дека нејзиното момче не знаело дека парите што ги дава за „изнајмување на куќата“ всушност и се даваат директно на неа. Ја плаќа киријата и сите сметки. Тој не знае дека јас сум сопственик и дека го поседувам ова место веќе пет години. Значи, неговите плаќања одат директно кај мене. Мислиш дека ќе биде лут затоа што сега го откривам ова? – праша таа низ смеа. Видеото собра повеќе од три милиони прегледи, а следеше лавина различни коментари.

Мажите беа налутени од нејзиното однесување: „Вашата врска се заснова на лага и е осудена на пропаст“, ​​„Толку е погрешно, го искористувате“, „Кутриот тој, не разбирам зошто го правиш ова?“, „Зошто направи тоа? Дека тие пари би ги потрошила на себе?…

Од друга страна, жените беа воодушевени: „Сестро, ја скрши шифрата што не знаевме дека ни треба, ти се поклонуваме“, „Вискам од смеење, ти си брилијантна“, „Така е направено, само паметно“, „Браво. не утре ако ги пуштиме да нè прикрадат дома и да не експлоатираат“, „Секоја чест за менаџирањето“…