Младоженецот мислел дека го чека романтична фотосесија, па почнал да плаче од смеа (ВИДЕО)

Били Хант нервозно чекаше да ја види својата идна сопруга Сали.

Тие имаа договорено професионална фотосесија пред големиот ден, но потоа се случи нешто што сигурно ќе го паметат до крајот на животот.

Имено, кумот решил малку да се пошегува со Били, па смислил мајтап кој го насмеал младоженецот до солзи, пишува Index.hr.

Погледнете што се случи.